ارزان شد! سوپر میوه چوبی نمایش بزرگتر

سوپر میوه چوبی

محصول جدید

سوپر میوه چوبی

بهمراه ماکت میوه و جعبه

ابعاد : ۳۰×۶۰×۱۳۰

جزییات بیشتر

اطلاعات بیشتر

توضیحات:

خانه مشاغل کودک (سوپر میوه) برای آماده کردن کودک برای آینده بسیار مناسب می باشد. کودکان علاقه زیادی به تجربه دنیای بزرگترها دارند به همین دلیل کنجکاوی زیادی نسبت به وسایل بزرگترها دارند. خانه مشاغل کودک وسیله ایست که کودکان در فضای شبیه سازی شده هر شغل در مقیاس کوچکتر قرار می گیرند و خود را در جایگاه آن شغل می بینند.

خانه مشاغل با توجه به کاربردهای متنوعی ای که دارند بهترین انتخاب برای خانه بازی و مهد کودک است . قرار دادن امکاناتی مانند خانه مشاغل کودکان آنها را برای آینده و دنیای واقعی آماده می کند.به پرورش خلاقیت و شکوفایی استعداد کودکان کمک بسیاری می کند و آنها را با سواد مالی اولیه آشنا می سازد .به این صورت که هنگام کار در این محیط ها پول های ساختگی در اختیار کودکان قرار می گیرد و آنها با این پول ها می توانند در سایر خانه های مشاغل به شکل نمادین خرید کنند.

خانه مشاغل کودک (سوپر میوه)  با هدف آشنا نمودن كودكان به اهميت شغل در زندگی، آموزش اصول شهروندی، آداب معاشرت و همچنین موارد آموزشی خاص، زبان آموزی محاوره ای و معاشرتی، ارتباط کلامی اجتماعی مخصوص کودکان و همچنین آموزش های کودک محور تولید می گردد.

30 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:

لیست برندها: