فقط آنلاین

صندلی استار در ۶ رنگ

محصول جدید

صندلی مدل استار در رنگهای مختلف

جزییات بیشتر

995 قلم

45,000 تومان بدون مالیات.

اطلاعات بیشتر

صندلی کودک «پیکو»  مدل «استار» باطراحی زیبا و مواد اولیه مناسب برای ایجاد دکوری لوکس و شیک، انتخابی هوشمندانه است. این محصول دارای فریمی از پلی‌اتلین فودگرید بوده که طول عمر مفید محصول را بالا می‎‌برد. پلی‌اتلین به‌کار رفته در این محصول در مقابل اشعه آفتاب، تغییر رنگ  و شکنندگی مقاوم است. ارتفاع صندلی به‌گونه‌ای بوده  که درحالت اول 18.5 سانتی‌متر و در حالت دوم 26.5 سانتی‌متر اززمین فاصله دارد. با یک چرخش ساده می‌توان حالت‌های صندلی را تغییر داده و به عنوان میز هم از آن استفاده کنید. ابعاد سطح‌نشیمن این صندلی به 30 × 27 سانتی‌متر می‌رسد و جهت ایمنی کودک لبه‌‌های آن به صورت گرد طراحی شده است. گفتنی است حداکثر تحمل وزن این صندلی به 120 کیلوگرم می‌رسد.

پایه های ضربدری این صندلی باعث می شود تا استحکام بهتری بر روی زمین داشته باشد و در نتیجه از افتادن کودک تا حد زیادی جلوگیری خواهد کرد. وجود رنگ بندی نیز کمک کرده تا هر شخصی با هر سلیقه و علاقه رنگی بتواند یک انتخاب مناسب داشته باشد. سبک بودن از دیگر ویژگی های این صندلی ست که قدرت جابجا کردن صندلی را به کودک می دهد همچنین نداشتن لبه های تیز این صندلی  را به صندلی پرفروش و محبوبی بین مشتریان تبدیل کرده است.

پیکو سیستم تولید کننده محصولات کودک با بهره‌گیری از تکنولوژی‌های روز دنیا توانسته مورد استقبال مصرف‌کنندگان بسیاری قرار بگیرد. پیکو سیستم با هدف توجه به حقوق مصرف‌کننده پا به عرصه تولید نهاده و دلیل موفقیت این برند شناخت نیاز مشتری است. از ویژگی‌های برتر این محصول می‌توان به چند منظوره بودن آن اشاره کرد.

30 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:

لیست برندها: